BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد

November 10, 2022

آخرین اخبار شرکت BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد

26 تا 28 اکتبر، نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ برگزار شد.نمایشگاه CACLP که در سال 1991 تأسیس شد، اکنون بزرگترین، تأثیرگذارترین و حرفه ای ترین نمایشگاه تجاری در صنعت تشخیص آزمایشگاهی چین (IVD) و صنعت آزمایشگاه بالینی است.در سال 2020، رویدادهای CACLP و GL با یکدیگر متحد شدند تا نمایشگاه رویدادهای GL Ruihe (شانگهای) را تشکیل دهند.هدف این اتحادیه ایجاد یک نمایشگاه بین المللی تشخیصی با کیفیت بالاتر و افزایش قدرت شرکت های تشخیص آزمایشگاهی در داخل و خارج از کشور است.

 

آخرین اخبار شرکت BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد  0

 

 


BRED Life Science Technology Incدر چند سال گذشته در نمایشگاه CACLP شرکت کرد.


در سال 2022 نیز در این اکسپو شرکت کردیم. 26 تا 28 اکتبر، نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ برگزار شد.نمایشگاه CACLP که در سال 1991 تأسیس شد، اکنون بزرگترین، تأثیرگذارترین و حرفه ای ترین نمایشگاه تجاری در صنعت تشخیص آزمایشگاهی چین (IVD) و صنعت آزمایشگاه بالینی است.در سال 2020، رویدادهای CACLP و GL با یکدیگر متحد شدند تا نمایشگاه رویدادهای GL Ruihe (شانگهای) را تشکیل دهند.هدف این اتحادیه ایجاد یک نمایشگاه بین المللی تشخیصی با کیفیت بالاتر و افزایش قدرت شرکت های تشخیص آزمایشگاهی در داخل و خارج از کشور است.
BRED Life Science Technology Inc
شرکت کردن
d در نمایشگاه CACLP در چند سال گذشته.
در سال 2022 نیز در این اکسپو شرکت کردیم.

 

آخرین اخبار شرکت BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد  1

 

آخرین اخبار شرکت BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد  2

 

 

در طول نمایشگاه، به عنوان شرکت پیشرو در زمینه تشخیص ناباروری مردان، BRED بازدیدکنندگان زیادی را به غرفه ما جذب کرد تا درباره محصولات ما بیشتر بدانند، مانند کیت تکه تکه شدن DNA اسپرم، کیت اتصال اسپرم-هیالورونیک اسید و غیره.

 

 

 

آخرین اخبار شرکت BRED Life در نوزدهمین نمایشگاه CACLP در نانچانگ به نمایش گذاشته شد  3